دسایی: میلان به سه یا چهار بازیکن نیاز دارد + حذف ناباورانه جوانان ایران از قهرمانی آسیا – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ورزش سه: مارسل دسایی، مدافع سابق میلان مدعی شد که این تیم برای فصل آینده به سه یا چهار بازیکن نیاز دارد.

هافبک دفاعی سابق روسونری بین سال‌های 1994 تا 1998 در این تیم حضور داشت و در فینال چمپیونزلیگ 1994 که با برتری 4-0 میلان مقابل بارسلونا به پایان رسید، گلزنی کرد
او گفت:” البته که من برای همیشه عاشق میلان هستم. حضور در سن سیرو با 80 هزار هواداران فوق العاده است. لحظاتی بی نظیر را در این ورزشگاه تجربه کرده ام. البته این روزها برایم دشوار است. باید امیدوار بود مدیران روند درستی پیش بگیرند. آنها بازیکنان خوبی جذب کردند و امیدوار بودند که خوب کار کنند ولی در حال حاضر اینگونه پیش نرفت ولی باید در پایان فصل، یه یا چهار بازیکن مطرح را جذب کنیم و میلان را تقویت کنیم.”

ورزش سه: مارسل دسایی، مدافع سابق میلان مدعی شد که این تیم برای فصل آینده به سه یا چهار بازیکن نیاز دارد.

هافبک دفاعی سابق روسونری بین سال‌های 1994 تا 1998 در این تیم حضور داشت و در فینال چمپیونزلیگ 1994 که با برتری 4-0 میلان مقابل بارسلونا به پایان رسید، گلزنی کرد. میلان در تابستان بازیکنان متعددی را به خدمت گرفت ولی دسایی معتقد است که آنها نیاز به جذب 3 یا 4 بازیکن دیگر دارند.

دسایی: میلان به سه یا چهار بازیکن نیاز دارد

——————-

ایسنا: تیم ملی فوتبال جوانان با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود از صعود به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا بازماند
در آخرین دیدار از گروه E مرحله مقدماتی قهرمانی زیر 19 سال آسیا اردن و سوریه همگروه‌های ایران به مصاف هم رفتند که اردن با شکست دو بر یک حریف صدرنشین شد و به صورت مستقیم راهی مرحله نهایی این مسابقات که سال آینده در اندونزی برگزار می‌شود، شد.

با صدرنشینی اردن با 7 امتیاز تیم ملی ایران با پنج امتیاز در رده دوم قرار گرفت و به دلیل امتیاز کمتر نسبت به سایر تیم‌های دوم این دوره از مسابقات، نتوانست به مرحله نهایی صعود کند تا یک ناکامی دیگر در کارنامه فوتبال ایران ثبت شود.

ایران در این دوره از مسابقات مقابل اردن و سوریه با تساوی متوقف شود تا پیروزی پرگل برابر فلسطین هم چاره‌ساز نشود.

ایسنا: تیم ملی فوتبال جوانان با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود از صعود به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا بازماند.

حذف ایران در حالی است که جوانان ایران سال گذشته توانستند با هدایت امیرحسین پیروانی به مرحله نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا صعود کنند و مجوز جام‌جهانی را به دست بیاورند اما در این دوره فرهاد پورغلامی نتوانست تیمش را تا مرحله نهایی رقابت‌ها هم برساند.

با حذف تیم ملی امید و تیم ملی جوانان از رقابت‌های قهرمانی آسیا تاکنون دو ناکامی بزرگ برای فوتبال ایران در رده‌های پایه ثبت شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *