وزیر اقتصاد: از درآمد صرفه‎جویی انرژی کیسه ندوختیم + لیگ NBA؛ کاوالیرز و تاندر پیروز شدند – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری تسنیم: مسعود کرباسیان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: رئیس جمهور در ارتباط با خودروهای فرسوده مباحثی را اعلام کرده است که منابع مورد نیاز آن باید از محل صرفه جویی انرژی تامین شود؛ اما قرار بر این است که وزارت نفت تنخواهی در اختیار داشته باشد که قطعات منفصله وارد کند و پس از آن، تولید خودرو صورت گیرد و تولیدات جدید، جایگزین خودروهای فرسوده شود
خبرگزاری تسنیم: مسعود کرباسیان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: رئیس جمهور در ارتباط با خودروهای فرسوده مباحثی را اعلام کرده است که منابع مورد نیاز آن باید از محل صرفه جویی انرژی تامین شود؛ اما قرار بر این است که وزارت نفت تنخواهی در اختیار داشته باشد که قطعات منفصله وارد کند و پس از آن، تولید خودرو صورت گیرد و تولیدات جدید، جایگزین خودروهای فرسوده شود.
وی اضافه کرد: باید اصلاحیه قانون را به نحوی پیش برد که صرفه جویی انرژی صورت گیرد و از محل آن، منابع لازم تامین شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: دولت برای درآمدهای ناشی از صرفه جویی انرژی، کیسه ندوخته است و این درآمدی نیست که در بودجه در نظر گرفته شده باشد؛ بلکه منابع مازادی است که باید در جای خود هزینه شود. البته دولت با جدیت به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی است.

——————-
خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با 25 امتیاز و 14 ریباند لبران جیمز، هشتمین شکست متوالی دیترویت پیستونز را رقم زد
در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و دالاس موریکس و ساکرامنتو کینگز در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با 25 امتیاز و 14 ریباند لبران جیمز، هشتمین شکست متوالی دیترویت پیستونز را رقم زد. این شانزدهمین پیروزی کلیولند در 18 بازی اخیر بود.
در بازی دیگری که در سالن چیساپیک انرژی برگزار شد، اوکلاهماسیتی تاندر با بازی درخشان دیگری از راسل وستبروک مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز برای هشتمین بار به پیروزی رسید. وستبروک 37 امتیاز، 14 پاس گل و 9 ریباند تاندر کسب کرد. پل جرج 31 امتیاز دیگر برای اوکلاهماسیتی به دست آورد .

میلواکی 110 – شیکاگو 96
فینیکس 102 – هیوستون 113
لس آنجلس کلیپرز 112 – نیواورلینز 103
دیترویت 104 – کلیولند 121
فیلادلفیا 112 – اوکلاهماسیتی 122
لس آنجلس لیکرز 111 – تورونتو 123
ساکرامنتو 98 – سان آنتونیو 113

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *