توضیح‌کارگردان «رگ خواب» درباره اظهارنظر جنجالی + واژگونی پژو در رودخانه؛ ۴ سرنشین ناپدید شدند – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

سینما سینم: توضیح نعمت اله درخصوص اظهارنظر جنجالی اش درباره فیلم های کمدی: منظورم «ساعت ۵ عصر» و «اکسیدان» نبود!

حمید نعمت اله در برنامه هفت درخصوص اظهارنظر جنجالی چندی پیش خود درباره فیلم های کمدی و «بی آبرو خواندن سینمای ایران» گفت: لزوما منظورم دو سه فیلم مجاور اکرانم نبود
سینما سینم: توضیح نعمت اله درخصوص اظهارنظر جنجالی اش درباره فیلم های کمدی: منظورم «ساعت ۵ عصر» و «اکسیدان» نبود!
در آن ماجرای یک سوء تفاهمی شد. آن مصاحبه برای مدتی قبل بود و زمان انتشار آن همزمان شد با اکران فیلمم و این شائبه را برانگیخت که من درباره رقبای خودم آن حرف را زده ام. اما به طور کلی درباره فیلم های کمدی این معضل وجود دارد. من همزمان به یک موضوع جامعه شناسی اشاره می کنم و اینکه مردم به خندیدن نیاز دارند و می بینیم استقبال عجیبی از این آثار می شود. درکل بنظرم سینما در بد مسیری افتاده است.

حمید نعمت اله در برنامه هفت درخصوص اظهارنظر جنجالی چندی پیش خود درباره فیلم های کمدی و «بی آبرو خواندن سینمای ایران» گفت: لزوما منظورم دو سه فیلم مجاور اکرانم نبود. من هیچ کدام از فیلم های کمدی آن دوران را ندیده بودم از جمله «اکسیدان»، «ساعت ۵ عصر» و… .

همچنین نعمت اله درخصوص مصاحبه اش با روزنامه سیدنی‌مورنینگ گفت: تنظیم آن مصاحبه و نوع ادبیات آن متن به من نمی خورد، حرف من کامل در آن نیامد والا من با آن حرف مشکل ندارم.

——————-
خبرگزاری فارس: علی کیانی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پلدختر، اظهار کرد: یک دستگاه سواری پژو 405 در جاده پل‌دختر ـ خرم‌آباد در پیچ روستای جلگه خلج در رودخانه کشکان واژگون شد
خبرگزاری فارس: علی کیانی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پلدختر، اظهار کرد: یک دستگاه سواری پژو 405 در جاده پل‌دختر ـ خرم‌آباد در پیچ روستای جلگه خلج در رودخانه کشکان واژگون شد.
رئیس جمعیت هلال‌احمر پل‌دختر تصریح کرد: راننده این خودرو به نام صادق سوری است که با سقوط در رودخانه کشکان همراه با همسر و دو فرزندش با خودرو در آب ناپدید شده است.

کیانی افزود: از آتش‌نشانی درخواست غواص جهت پیدا کردن خودرو و سرنشینان آن داده شده و این واحد همچنین از مرکز استان (خرم‌آباد) درخواست غواص کرده است.

وی افزود: با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده از پلیس‌راه ملاوی این خودرو متعلق به خانواده سه نفره اهل رومشگان شهرستان کوهدشت است که از خرم‌آباد به سمت پلدختر در حرکت بوده و با واژگون شدن به طور کامل زیر آب رفته است.

وی ابراز داشت: اکنون تیم‌های امداد و نجات، سه اکیپ این جمعیت، پلیس‌راه، نیروی انتظامی، اورژانس 115 و آتش‌نشانی شهرداری پلدختر جهت کمک‌های امدادی در محل مستقر هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *