بررسی نتایج نظرسنجی درباره اعتراضات دی ۹۶ + اعتراض شدید یورگن کلوپ به عملکرد داوری – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری ایسنا: در جلسه‌ای با حضور جمعی از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان کشور، نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی‌ماه ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت
در این نشست حسام‌الدین آشنا رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری به ارائه یک جمع‌بندی از نتایج حاصل از نظرسنجی‌های انجام شده درباره اعتراضات دی‌ماه ۹۶ پرداخت.

در پی اعتراضات جمعی از مردم در سراسر کشور در دی‌ماه سال ۹۶ بنا به درخواست مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری، نظرسنجی‌های مختلفی از معترضین و همچنین سایر مردم درباره علل، راهکارها و برخی مسائل مربوط به کشور انجام شد.

مشروح این نشست طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

عصر یکشنبه در جلسه‌ای که با حضور جمعی از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان کشور و همچنین مدیران برخی مراکز علمی نظرسنجی در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار شد، نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی‌ماه ۹۶ مطرح و مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار گرفت.

خبرگزاری ایسنا: در جلسه‌ای با حضور جمعی از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان کشور، نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی‌ماه ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت.
——————-

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به عملکرد داور دیدار تیمش برابر تاتنهام معترض است.

 لیورپول در شرایطی در آنفیلد 2-2 برابر تاتنهام متوقف شد که در 10 دقیقه پایانی، داور 2 پنالتی به سود حریف اعلام کرد که یکی از آنها تبدیل به گل شد
 

کلوپ گفت: “مشخصا هر 2 تیم باکیفت بالا به دنبال کسب پیروزی بودند اما در نهایت نتیجه بازی توسط گروه داوری مشخص شد. صحنه آفساید پنالتی اول تاتنهام کاملا واضح بود و من نمی دانم گروه داوری درمورد چه چیزی بحث می کردند.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به عملکرد داور دیدار تیمش برابر تاتنهام معترض است.

در بازی لحظات بسیار زیبایی را خلق کردیم و اگرچه می توانستیم در برخی دقایق بهتر دفاع کنیم، اما در نهایت شانس های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما آیا شما می توانید برای 90 دقیقه تاتنهام را کنترل کنید؟ من اینگونه فکر نمی کنم زیرا کیفیت آنها بسیار بالا است.”

در صحنه پنالتی دوم نیز بله فن دایک به بازیکن تاتنهام برخورد کرد اما همه می دانیم که اریک لاملا نیز در تلاش بود که این اتفاق رخ دهد اما در نیمه اول خطاهای سنگینی رخ داد که داور هیچ کدام را به سود ما اعلام نکرد و پذیرفتن تصمیمات داور در بازی امروز دشوار بود.

 لیورپول در شرایطی در آنفیلد 2-2 برابر تاتنهام متوقف شد که در 10 دقیقه پایانی، داور 2 پنالتی به سود حریف اعلام کرد که یکی از آنها تبدیل به گل شد.

اعتراض شدید یورگن کلوپ به عملکرد داوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *