ورزشگاه فینال کوپا دل ری مشخص شد + نماینده امارات و ثبت رکوردی فاجعه بار! – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ورزش سه: بعد از کش و قوس های فراوان، بالاخره استادیوم اختصاصی اتلتیکومادرید، واندامترو پولیتانو  به عنوان ورزشگاه فینال کوپا دل ری میان بارسلونا و سویا انتخاب شد
بعد از صعود بارسا و سویا به فینال، مانند هر سال اخباری مبنی بر احتمال برگزاری فینال در سانتیاگو برنابئو شنیده شد اما در نهایت این بازی در پایتخت، اما در ورزشگاه همشهری رئال مادرید برگزار می شود.

این استادیوم 67 هزار نفری، 22 هزار بلیت به هر تیم اختصاص داده خواهد شد و 21 آوریل، روز برگزاری دیدار نهایی خواهد بود.

ورزش سه: بعد از کش و قوس های فراوان، بالاخره استادیوم اختصاصی اتلتیکومادرید، واندامترو پولیتانو  به عنوان ورزشگاه فینال کوپا دل ری میان بارسلونا و سویا انتخاب شد.

واندامترو پولیتانو به عنوان استادیوم فینال لیگ قهرمانان در سال 2019 نیز انتخاب شده است.

——————-

ورزش سه: الوحده امارات با ۵ گل مغلوب لوکوموتیو شد و رکوردی بسیار ضعیف را ثبت کرد.

شروع بسیار ضعیف نشان داد که این تیم اماراتی، امید چندانی به صعود از مرحله گروهی ندارد و همچون فصل گذشته، احتمالا از رقابت ها خیلی زود کنار خواهد رفت
اما الوحده علاوه بر این موضوع، رکوردی عجیب هم در لیگ قهرمانان ثبت کرد. آن ها در ۱۶ بازی اخیر آسیایی پیروز نشده اند و تنها ۵ امتیاز کسب کرده اند و ۱۱ مرتبه طعم شکست را چشیده اند.

ورزش سه: الوحده امارات با ۵ گل مغلوب لوکوموتیو شد و رکوردی بسیار ضعیف را ثبت کرد.

شروع بسیار ضعیف نشان داد که این تیم اماراتی، امید چندانی به صعود از مرحله گروهی ندارد و همچون فصل گذشته، احتمالا از رقابت ها خیلی زود کنار خواهد رفت.

آن ها فصل گذشته همگروهی پرسپولیس بودند و در مجموع دو بازی، ۷ گل خوردند و ۶ امتیاز تقدیم سرخپوشان پایتخت کردند. حال باید دید جدال این تیم با تیم ذوب آهن چطور خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *