روسیه با تنها 2 کشتی‌گیر در جام تختی + تعیین تکلیف ۹۷ درصد از سپرده گذاران «پیوند» – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ایسنا: به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی روزهای 19 و 20 بهمن ماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار می شود
ایسنا: به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی روزهای 19 و 20 بهمن ماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار می شود.
روسیه:
57 کیلوگرم: دیمیتری آکسنوف (سوم قهرمانی کشور روسیه 2017)
61 کیلوگرم: ویکتور راسادین (دوم قهرمانی کشور روسیه 2017)

هند:
57 کیلوگرم: ساندیپ تومار (قهرمان آسیا)
74 کیلوگرم: پراوین
92 کیلوگرم: دیپاک پونیا
97 کیلوگرم: ویکی

ترکیب تیم کشتی روسیه و هند برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:

——————-
خبرگزاری ایلنا: موسسه اعتباری کاسپین از اوایل بهمن ماه سال جاری تاکنون بیش از ۹۷ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله پیوند (یکی از هشت تعاونی منحله) را تعیین تکلیف کرده است
در ادامه ساماندهی تعاونی های منحله هشتگانه، ۴۲ هزار و ۲۱۱ سپرده گذار (۹۷ درصد) از مجموع ۴۳ هزار و ۵۴۳ سپرده گذار تعاونی منحله پیوند تا یکصد میلیون ریال تعیین تکلیف شدند.

بر این اساس، فقط یک تعاونی منحله «بدر توس» به عنوان آخرین تعاونی تعیین تکلیف نشده از تعاونی های هشتگانه تحت ساماندهی موسسه کاسپین باقی مانده است که به زودی خبر مربوط به تعیین تکلیف بدر توس نیز اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که با هماهنگی موسسه اعتباری کاسپین و هیات تصفیه تعاونی منحله پیوند، سه درصد باقی مانده (۱۳۳۲ نفر) از سپرده گذاران تعاونی مذکور نیز در شرف تعیین تکلیف می باشد.

خبرگزاری ایلنا: موسسه اعتباری کاسپین از اوایل بهمن ماه سال جاری تاکنون بیش از ۹۷ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله پیوند (یکی از هشت تعاونی منحله) را تعیین تکلیف کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *