شاخص بورس به مدار صعودی بازگشت + شانس کم کامیابی نیا برای بازی در آبادان – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری میزان: بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات شانزدهمین روز بهمن ماه سال جاری با 225 واحد رشد به پله 98 هزار و 33 واحدی رسید

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد 431 هزار و 488 سهم اوراق بهادار به ارزش 2 میلیارد و 18 میلیون و 864 هزار ریال در بیش از 49 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای شیر و گوشت زاگرش شهرکرد، شرکت مواد ویژه لیا و ریل پرداز سیر با روند نزولی و نمادهای صنعت روی زنگان، عمران و توسعه شاهد و گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی زاگرس، به کار خود پایان دادند.

خبرگزاری میزان: بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات شانزدهمین روز بهمن ماه سال جاری با 225 واحد رشد به پله 98 هزار و 33 واحدی رسید.
 

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با 225 واحد رشد به پله 98 هزار و 99 واحدی رسید.
 شاخص بازار فرا‌بورس با رشد بیش از 6 واحدی به پله 1092 واحدی رسید.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) 72 واحد، شاخص آزاد شناور 229 واحد، شاخص بازار دوم با 249 واحد، شاخص بازار اول با 203 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 77 واحد، شاخص کل (هم‌وزن) 102 واحد رشد همراه بودند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد مبارکه اصفهان، سایپا، پالایش نفت تهران، ایران خودرو، کالسیمین، توسعه معادن روی ایران و بانک ملت  با روند مثبت به کار خود پایان دادند.

در معاملات امروز تعداد 806 هزار 3 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 749 میلیون 738 هزار ریال در بیش از 72 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

*معاملات بازار فرابورس

——————-
خبرگزاری مهر: کمال کامیابی نیا به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، در سه هفته گذشته، نتوانست برای پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر فصل جاری به میدان برود
خبرگزاری مهر: کمال کامیابی نیا به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، در سه هفته گذشته، نتوانست برای پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر فصل جاری به میدان برود.
کادر فنی پرسپولیس نگران عمل جراحی مجدد کامیابی نیا بودند اما وی توانست خیلی زود خودش را به شرایط ایده آل گذشته بازگرداند و در تمرینات تیمی پرسپولیس شرکت کند. هافبک دفاعی پرسپولیس در لیست ۱۸ نفره این تیم در دیدار با صنعت نفت آبادان قرار می گیرد اما برانکو ایوانکوویچ بعید است از وی در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. سرمربی پرسپولیس نمی خواهد در آستانه بازی های این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا روی بازیکنان مصدومش ریسک کند. از این رو کامیابی نیا را نیمکت نشین خواهد کرد تا در صورت نیاز به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شود.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷ چهارشنبه هفته جاری در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف صنعت نفت می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *