با این مسی، بارسا قهرمان اروپا خواهد شد + رئال و احتمال تکرار فاجعه ۲۷ ساله در برنابئو! – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ورزش سه: بارسا هفته گذشته با درخشش مسی و پیروزی 3-0 بر چلسی توانست پای به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بگذارد.

 نمی توان از پیروزی های بارسا نوشت و از نقش گل های مسی صحبت نکرد
با این مسی، بارسا قهرمان اروپا خواهد شد
آندره شوچنکو، ستاره سابق میلان و چلسی در مورد شانس بارسا برای قهرمانی اروپا به موندودپورتیوو گفت:« اگر مسی به همین روند ادامه دهد و همینطور روی دور گلزنی قرار داشته باشد، بارسا قهرمان اروپا خواهد شد.

ورزش سه: بارسا هفته گذشته با درخشش مسی و پیروزی 3-0 بر چلسی توانست پای به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بگذارد.

مسی مقابل چلسی باورنکردنی بود و مهارنشدنی به نظر می رسید. او در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و وقتی در چنین شرایطی به سر می برد، بارسا نیز توقف ناپذیر نشان می دهد. فکر می کنم در حال حاضر بارسا کیفیتی بالاتر از سیتی و رئال دارد و با حضور مسی، شانس اول قهرمانی است.»

 نمی توان از پیروزی های بارسا نوشت و از نقش گل های مسی صحبت نکرد. اعجوبه آرژانتینی برابر چلسی دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند و نقش اول صعود آبی اناری ها به دور بعد لیگ قهرمانان را ایفا کرد. او در لالیگا هم با زدن 24 گل، آقای گل رقابت ها محسوب می شود.

——————-

ورزش سه: رئال امشب در هفته بیست و نهم لالیگا و در خانه میزبان خیرونا از منطقه کاتالونیاست.

 بازی رفت دو تیم با برتری 2-1 خیرونا به اتمام رسید تا این تیم کوچک کاتالانی به دهمین تیمی تبدیل شود که در اولین فصل حضورش در لالیگا و در اولین مصافش با رئال توانسته بر این تیم پیروز شود
حالا خیرونا این فرصت را دارد تا رکورد تاریخی بورگوس را تکرار کند؛ کاری که تصورش هم دشوار و تقریبا غیرممکن به نظر می آید.

رئال و احتمال تکرار فاجعه ۲۷ ساله در برنابئو!
در تاریخ 80 ساله لالیگا، علاوه بر خیرونا، تنها تیم های اسپانیول، مورسیا، اوویدو، ساراگوسا، دپورتیوو، رایو وایکانو، کادیس و رئال بورگوس موفق به انجام این مهم شده اند. از میان این تیم ها نیز فقط بورگوس در فصل 91-90 بود که توانست در بازی برگشت هم رئال را شکست دهد.

31 مارس 1991 یعنی 27 سال پیش بود که بورگوس در برنابئو توانست با گل دقیقه 54 ادو بر رئال پیروز شود. رئال توسط آلدانا دو موقعیت 100 درصد خود را از دست داد تا بورگوس روی تک موقعیت خود به گل برتری برسد. بازی رفت دو تیم با برتری 2-1 بورگوس تمام شده بود.

 بازی رفت دو تیم با برتری 2-1 خیرونا به اتمام رسید تا این تیم کوچک کاتالانی به دهمین تیمی تبدیل شود که در اولین فصل حضورش در لالیگا و در اولین مصافش با رئال توانسته بر این تیم پیروز شود.

ورزش سه: رئال امشب در هفته بیست و نهم لالیگا و در خانه میزبان خیرونا از منطقه کاتالونیاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *