وکیل ترامپ در پرونده تحقیقات روسیه استعفا می‌کند + آتش سوزی در کارگاه تولید پلاستیک در ورامین – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری فارس: «جان دود»، وکیل آمریکایی که وکالت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ را به عهده داشت از سمتش استعفا می‌کند
«جی سکلا»، یکی دیگر از اعضای تیم حقوقی ترامپ در بیانیه‌ای به رسانه‌ها گفته است: «جان دود یکی از اعضای ارزشمند تیم حقوقی ما بود و ما همکاری‌های مداوم با دفتر دادستان ویژه درباره تحقیقات او را ادامه خواهیم داد.

خبرگزاری فارس: «جان دود»، وکیل آمریکایی که وکالت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ را به عهده داشت از سمتش استعفا می‌کند.

وبگاه پالیتکو نوشته خروج او از تیم حقوقی رئیس‌جمهور آمریکا در حالی صورت می‌گیرد که چند روز پیش از «رابرت مولر»، دادستان ویژه تحقیقات درباره پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا خواسته بود این پرونده را مختومه اعلام کند.

هنوز به دلایل استعفای «دود» اشاره‌ای نشده است.

——————-

خبرگزاری مهر: بهنام کرمانی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: آتش سوزی در کارگاه تولید پلاستیک با حضور به موقع آتش نشانان خاموش شد
کرمانی ادامه داد: با توجه به شدت حریق و احتمال سرایت آن به ساختمان های هم جوار، آتش نشان با طرح ریزی دقیق و سریع نسبت به خاموش کردن آتش سوزی اقدام کردند و گروهی دیگر نیز با رعایت اصول ایمنی از بیرون این عملیات را انجام دادند.

خبرگزاری مهر: بهنام کرمانی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: آتش سوزی در کارگاه تولید پلاستیک با حضور به موقع آتش نشانان خاموش شد.

وی گفت: این آتش سوزی که در یک کارگاه تولید پلاستیک رخ داده بود، در حال سرایت به اماکن هم جوار بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین یادآوری کرد: این حریق ساعتی پیش با گزارش اهالی روستای «باغ خواص» ورامین به سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده شعله های مهیب آتش از کارگاه، ستاد فرماندهی سازمان سریعا ایستگاه شماره ۲ را جهت اطفا به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان این که این حادثه تلفات جانی نداشت، اظهار کرد: آتش سوزی در این کارگاه منجر به ادامه عملیات آتش نشانان تا مدتی شد، اما خوشبختانه همه کارگران در سلامت و صحت کامل به سر می برند.

کرمانی گفت: لازم است جهت پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار مسئولان کارگاه و کارخانه ها با بهره مندی از طرح های ایمنی و اجرای صحیح آن، با پیشگیری از وقوع حریق ناگوار و خسارت های دیگر، از بروز صدمات جانی و مالی برای خود و آتش نشانان نیز پیشگیری کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *