تماس تلفنی ماکرون و ترامپ در مورد داعش + توقف موقت جستجوی جوان غرق‌شده در «سیمره» – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ایسنا: به نقل از الیوم السابع، ریاست جمهوری فرانسه امروز اعلام کرد که امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی بر اراده خود جهت ادامه تحرکات ائتلاف بین‌المللی ضد داعش تاکید کردند
ایسنا: به نقل از الیوم السابع، ریاست جمهوری فرانسه امروز اعلام کرد که امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی بر اراده خود جهت ادامه تحرکات ائتلاف بین‌المللی ضد داعش تاکید کردند.

این دو مقام همچنین بر انجام تحرکات در مسیر انتقال سیاسی جامع در سوریه تاکید کردند.

ترامپ و ماکرون بر لزوم این امر تاکید کردند که هیچ مساله‌ای مانع از توجهات برای جلوگیری از قدرت‌گیری داعش در عراق و سوریه نشود.

——————-

مهر: صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، ‌ شروع بارش ها و شدت جریان آب ادامه جستجوی جوان غرق شده در رودخانه «سیمره» به صورت موقت متوقف و ادامه عملیات در صورت مساعد بودن شرایط جوی از سر گرفته خواهد شد
بهمن پرورش غواص حاضر در رودخانه «سیمره» در این باره گفت: شیب منفی زمین، ‌جهت و شدت آب رودخانه وحجم سنگ‌های بزرگ در کف رودخانه کار را برای ادامه جستجو سخت کرده و احتمال پیدا شدن جسد را با دشواری مواجه کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از مردم خواست با توجه به قرار گرفتن در فصل بهار و شدت گرفتن بارش ها در این فصل که باعث سیلابی و طغیان رودخانه ها به ویژه «سیمره» می شود، هنگام حضور در ساحل این رودخانه ها از وارد شدن در آب جاری خودداری کنند. ‌

وی با بیان اینکه کار جستجو از زمان وقوع حادثه تاکنون استمرار داشته است، گفت: «بهمن پرورش» غواص کرمانشاهی به همراه امدادگران علاوه بر محل وقوع حادثه ادامه عملیات را از قسمت های پایین تر و نقاطی را که احتمال ماندن و گیر کردن پیکر این جوان غرق شده را دارد ادامه دادند.

مهر: صارم رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان، ‌ شروع بارش ها و شدت جریان آب ادامه جستجوی جوان غرق شده در رودخانه «سیمره» به صورت موقت متوقف و ادامه عملیات در صورت مساعد بودن شرایط جوی از سر گرفته خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *