دعوت رسمی سوریه برای اعزام تیمی به دوما + هدیه ویژه رونالدو برای ستاره منچستریونایتد – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری ایسنا: یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که این وزارتخانه رسماً از سازمان منع سلاح‌های شیمیایی برای اعزام تیمی از هیئت حقیقت‌یاب به دوما و تحقیقات درخصوص ادعاهایی مبنی بر استفاده از سلاح‌های شیمیایی در دوما دعوت کرده است
خبرگزاری ایسنا: یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که این وزارتخانه رسماً از سازمان منع سلاح‌های شیمیایی برای اعزام تیمی از هیئت حقیقت‌یاب به دوما و تحقیقات درخصوص ادعاهایی مبنی بر استفاده از سلاح‌های شیمیایی در دوما دعوت کرده است.

این منبع تصریح کرد، سوریه بر خواسته خود برای همکاری با سازمان منع سلاح‌های شیمیایی تاکید دارد تا واقعیت ادعاهایی که برخی از طرف‌های غربی آن را ترویج می‌دهند تا نیت‌های خصمانه خود را برای تحقق اهداف سیاسی‌شان توجیه کنند، برملا شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، این منبع با بیان این مطلب، تاکید کرد: سوریه آماده ارائه هرگونه کمک لازمی برای انجام فعالیت این هیئت است و دمشق امیدوار است که این هیئت با شفافیت هرچه تمام‌تر و استناد به شواهد ملموس و معتبر کار خود را انجام دهد.

——————-

ورزش سه: رونالدو برای مارکوس راشفورد، پدیده شیاطین سرخ در دو فصل پیش و یکی از ستاره های کنونی یونایتد هدیه ویژه ای فرستاده است
ورزش سه: رونالدو برای مارکوس راشفورد، پدیده شیاطین سرخ در دو فصل پیش و یکی از ستاره های کنونی یونایتد هدیه ویژه ای فرستاده است.

 رونالدو زمانی که یونایتد را به مقصد رئال ترک کرد، راشفورد تنها 11 سال داشت و در آکادمی منچستریونایتد، رویای رسیدن به تیم اول باشگاه را در سر داشت.

هدیه ویژه رونالدو برای ستاره منچستریونایتد

راشفورد در صفحه اجتماعی خود از رونالدو به خاطر این هدیه تشکر کرده است:

هدیه ویژه رونالدو برای ستاره منچستریونایتد

فوق ستاره پرتغالی که هنوز هم دلبستگی خاصی به تیم سابق خود دارد، اخیرا برای راشفورد کفش های نایکی مدل “Air Max 97 CR7” را به عنوان هدیه فرستاده است. مدلی با طراحی های متنوع که هدیه رونالدو از نوع کمیاب آن در بازار بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *