نظر محمد هاشمی درباره روز قدس امسال + ژیرو: موافق انتقال قرضی به دورتموند نبودم – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ایسنا نوشت: محمد هاشمی گفت: امسال با توجه به حوادثی که اتفاق افتاد از جمله انتقال سفارت‌خانه آمریکا از تلاویو به قدس، توسط رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، اهمیت روز قدس بیش از پیش شده است
محمد هاشمی در ارتباط با اهمیت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) روزی جهت حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین در نظر گرفته شد که در این روز مسلمانان بلند تر از همیشه حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

ایسنا نوشت: محمد هاشمی گفت: امسال با توجه به حوادثی که اتفاق افتاد از جمله انتقال سفارت‌خانه آمریکا از تلاویو به قدس، توسط رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، اهمیت روز قدس بیش از پیش شده است.

وی در پایان گفت: مردم ایران امسال جدی‌تر از گذشته در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و بلند تر از همیشه وحدت خود را با مردم مظلوم فلسطین فریاد خواهد زند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به حوادثی که اتفاق افتاد از جمله انتقال سفارت‌خانه آمریکا از تلاویو به قدس، توسط رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و با توجه به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی، اهمیت روز قدس بیش از پیش شده است .

هاشمی در ادامه تشریح کرد: به این دلیل که عربستان هم به عنوان یکی از کشورهای منطقه به جبهه باطل آمریکا و اسرائیل پیوسته است ، این جبهه باطل فکر می کند که می تواند ملل اسلامی را بترساند اما در این میان در مقابل آنان مبارزه شکل جهادی گرفته است. مردم در روز قدس با همان شعارهای همیشگی علیه مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان اقدام می‌کنند .

——————-

خبرگزاری فارس: در نقل و انتقالات زمستانی وقتی پیرامریک اوبامیانگ، دورتموند را ترک کرد و به عضویت آرسنال درآمد، بورسیا تلاش کرد تا «اولیور ژیرو» را جانشین وی کند اما این انتقال در نهایت صورت نگرفت
وی با رد پیشنهاد مشکی و زردپوشان ژرمنی، به چلسی رفت و تا تابستان ۲۰۱۹ با آبی‌پوشان قرارداد بست.

او در دوران حضورش نزد آرسنالی‌ها،‌در ۲۵۳ بازی، ۱۰۵ گل زد و ۴۱ پاس گل نیز داد.

گلزن با تجربه فرانسویان افزود:این انتقال برای خودم و خانواده‌ام، جذاب‌تر بود.به هرحال می‌توانستیم در لندن همچنان بمانیم.

گلزن فرانسوی در مصاحبه‌ای که اکنون انجام داده، علت عدم انتقالش را بیان کرده است.وی گفت:زمستان دورتموند به من پیشنهاد داد و مرا برای ۶ ماه می‌خواست از آرسنال قرض بگیرد اما موفق انتقال قرضی نبودم.

ستاره تکنیکی در مورد شانس حضورش در آینده و در خط آتش دورتموندی‌ها نیز عنوان کرد:دورتموند تیمی هیجان‌انگیز است.بوندس‌لیگا هم لیگی جالب است.پس چرا چنین حضوری در آینده نباشد؟

خبرگزاری فارس: در نقل و انتقالات زمستانی وقتی پیرامریک اوبامیانگ، دورتموند را ترک کرد و به عضویت آرسنال درآمد، بورسیا تلاش کرد تا «اولیور ژیرو» را جانشین وی کند اما این انتقال در نهایت صورت نگرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *