ترامپ: دیدار با رهبر کره شمالی برگزار می‌شود + رونالدو در اندیشه شکست رکورد علی دایی – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

باشگاه خبرنگاران جوان: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار با فرستاده ویژه رهبر کره شمالی در کاخ سفید گفت: دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ماه) در سنگاپور برگزار خواهد شد
او افزود: من فکر می‌کنم احتمالا این دیدار بسیار موفقیت آمیز باشد.

کیم یونگ چول، فرستاده ویژه کره شمالی و دست راست رهبر این کشور روز جمعه در کاخ سفید با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دیدار و گفتگو کرد.

ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره عاری سازی شبه جزیره کره از تسلیحات هسته ای گفت: من فکر می‌کنم آنها (رهبر کره شمالی) خواستار انجام چنین کاری هستند. من می دانم آنها این کار را خواهند کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار با فرستاده ویژه رهبر کره شمالی در کاخ سفید گفت: دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در تاریخ ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد ماه) در سنگاپور برگزار خواهد شد.

——————-

خبرگزاری فارس: رونالدو فصل 2017/18 لالیگا و لیگ قهرمانان را با کسب قهرمانی چمپیونز لیگ و شکستن رکورد‌های جدید در امر گلزنی پشت سر گذاشتند
رونالدو در سال 2016/17 با پیراهن پرتغال در 16 بازی 20 گل به ثمر رسانده است.

تصویر زیر تعداد گلزنی علی دایی، رونالدو و پوشکاش با پیراهن ملی را نشان می‌دهد:

رونالدو با پیراهن ملی در امر گلزنی هم آمار قابل توجهی دارد اما برای کسب برترین گلزن تاریخ تیم های ملی همچنان فاصله زیادی با علی دایی، مهاجم اسبق تیم ملی کشورمان دارد.

رونالدو در اندیشه شکست رکورد علی دایی

خبرگزاری فارس: رونالدو فصل 2017/18 لالیگا و لیگ قهرمانان را با کسب قهرمانی چمپیونز لیگ و شکستن رکورد‌های جدید در امر گلزنی پشت سر گذاشتند.

رونالدو 33 ساله در مجموع برای تیم ملی پرتغال 81 گل و 3 گل کمتر از پوشکاش به ثمر رسانده است و فاصله 28 گل با علی دایی دارد.

رونالدو در اندیشه شکست رکورد علی دایی

گلزن پرتغالی در جام جهانی و با پیراهن ملی به دنبال افتخاری دیگر بعد از کسب عنوان قهرمانی اروپا در سال گذشته در یورو 2018 است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *