فهرست نهایی تیم ملی روسیه اعلام شد + برخورد مرگبار قطار با عابر پیاده در روستای بناب – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ورزش سه: استانسیلاو چرچسوف، سرمربی باتجربه تیم ملی روسیه فهرست نهایی برای جام جهانی 2018 را اعلام کرد.

 روسیه شاید یکی از کم ستاره ترین تیم های همه ادوار خود را در اختیار دارد و علیرغم میزبان بودن، امید زیادی برای حضور در مراحل پایانی جام جهانی نخواهد داشت
فهرست نهایی تیم ملی روسیه اعلام شد

هافبک ها: یوری گازینسکی- الکساندر گولوین- آلن دژاگوئف- الکساندر ایروخین- یوری ژیرکوف- دالر کوژیائف- روم زوبنین- الکسندار سامدوف- آنتون میرانچوک- الکساندار تاشائف- دنیس چریشیف

مهاجمان: آرتم ژیوبا- الکسی میرانچک- فدر اسمولوف- فدر چالوف

 روسیه شاید یکی از کم ستاره ترین تیم های همه ادوار خود را در اختیار دارد و علیرغم میزبان بودن، امید زیادی برای حضور در مراحل پایانی جام جهانی نخواهد داشت.

مدافعان: ولادیمیر گرانت- سرگئی ایگنشویچ- فودور کودریاشف- ایلیا کوتپوف- روم نستادتر- کنستانتین راوش- آندری سمنوف- ایگور اسمولنیکوف- ماریو فرناندس

سنگربانان: ایگور آکنیف- ولادمیر گابولوف- سوسلان ژانائف- آندره لونوف

ورزش سه: استانسیلاو چرچسوف، سرمربی باتجربه تیم ملی روسیه فهرست نهایی برای جام جهانی 2018 را اعلام کرد.

تیم ملی روسیه در گروه اول با تیم های عربستان، اروگوئه و مصر همگروه خواهد بود.

——————-

خبرگزاری فارس: بعد از ظهر امروز عابر پیاده در منطقه روستای بناب در نزدیکی زنجان با برخورد به قطاری که از زنجان به سمت تهران در حرکت بود جان خود را از دست داد، پس از این حادثه اهالی ضمن تجمع بر روی خط‌آهن، مسیر را بستند و اجازه حرکت را به قطارهای مسیر زنجان به تهران و بالعکس نمی‌دهند
وی با اشاره به اینکه هم اکنون مردم منطقه(روستای بناب) ضمن تجمع خواستار ایجاد پل و فنس‌کشی اطراف خط آهن هستند، گفت: در این منطقه هم پل زیر گذر و هم پل روگذر برای عبور عابران وجود دارد.

علی خدایی با اشاره به اینکه عابر قطار را دیده بود، چراکه در خط مستقیم خط آهن حرکت می‌کرده است، افزود: به گفته رئیس قطار، چندین بار هم لوکوموتیوران بوق زده، اما ظاهرا عابر توجهی نداشته است.

مدیرکل راه‌آهن شمالغرب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان ضمن تأیید مسدود شدن خطه‌آهن توسط اهالی بناب اظهار داشت: اهالی به کشته شدن عابر اعتراض دارند.

خبرگزاری فارس: بعد از ظهر امروز عابر پیاده در منطقه روستای بناب در نزدیکی زنجان با برخورد به قطاری که از زنجان به سمت تهران در حرکت بود جان خود را از دست داد، پس از این حادثه اهالی ضمن تجمع بر روی خط‌آهن، مسیر را بستند و اجازه حرکت را به قطارهای مسیر زنجان به تهران و بالعکس نمی‌دهند.

خدایی با بیان اینکه امیدواریم گفت‌وگوها به نتیجه برسد، اظهار داشت: مسؤولان استان در منطقه حضور یافته‌اند که امیدواریم به زودی این مشکل رفع شود.

مدیرکل راه‌آهن شمالغرب در مورد اینکه آیا اختلالی در حرکت قطارهای به وجود آمده یا خیر؟ چنین پاسخ داد: تاکنون مشکلی نداشتیم، اما اگر مسیر بازگشایی تا دقایقی دیگر بازگشایی نشود در حرکت قطارها اختلال به وجود خواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *