ترزگه: فرانسه همه چیز برای قهرمانی را دارد + ادامه روند کاهشی قیمت مرغ در بازار – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، جام جهانی روسیه کم‌تر از دو هفته‌ دیگر آغاز می‌شود و تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه نیز یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این رقابت‌ها محسوب می‌شود

دیوید ترزگه، مهاجم پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه درباره پیش‌بینی خود از جام جهانی روسیه، گفت‌: پیش‌بینی کردن جام جهانی ۲۰۱۸ کار سخت و دشواری است، چون تیم‌های قدرتمند زیادی در این رقابت‌ها حضور دارند ولی من فکر می‌کنم که تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه همه چیز برای قهرمانی در جام جهانی دارد و تیمی بسیار خوب و با کیفیت است.

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، جام جهانی روسیه کم‌تر از دو هفته‌ دیگر آغاز می‌شود و تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه نیز یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این رقابت‌ها محسوب می‌شود. “خروس‌ها” دیشب (جمعه) در دیداری دوستانه سه بر یک تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا را شکست دادند.

ترزگه که خود سال ۱۹۹۸ قهرمانی در جام جهانی را به دست آورد، اظهار کرد: تیم حال حاضر هم مثل تیم سال ۱۹۹۸ تیم خوب و قدرتمندی است. ما در آن سال در خط حمله بازیکنان ستاره زیادی در اختیار داشتیم و امسال نیز همین شرایط در تیم دیده می‌شود. دست دیدیه دشان در جام جهانی کاملا باز است و این نکته مثبتی محسوب می‌شود.

——————-

خبرگزاری مهر: مهدی یوسف خانی؛  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش جزئی قیمت مرغ نسبت به حدود ۴ روز قبل در بازار خبر داد و گفت: نرخ این کالا در مراکز خرده فروشی به ۷۲۵۰ تومان رسیده است
یوسف خانی با بیان اینکه خرده فروشی مرغ شمال ۶۹۵۰ تومان است، گفت: قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن نیز ۶۲۰۰ تومان است.

خبرگزاری مهر: مهدی یوسف خانی؛  رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش جزئی قیمت مرغ نسبت به حدود ۴ روز قبل در بازار خبر داد و گفت: نرخ این کالا در مراکز خرده فروشی به ۷۲۵۰ تومان رسیده است.

وی اضافه کرد: قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم در عمده فروشی درب کشتارگاه ۶۴۵۰ تومان و توزیع درب واحدهای صنفی ۶۶۰۰ تومان تومان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *