جابجایی ۳۵ هزار مسافر با مترو در لیالی قدر – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری ایسنا: ۳۵ هزار نفر در شب‌های قدر امسال از سرویس شبانه خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ متروی تهران استفاده کردند.

متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود تا با خدمات دهی ویژه در مناسبت‌های مذهبی و ملی در کنار شهروندان گرامی باشد
متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود تا با خدمات دهی ویژه در مناسبت‌های مذهبی و ملی در کنار شهروندان گرامی باشد. در لیالی قدر امسال نیز متروی تهران به منظور تسهیل تردد شهروندان به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن زیارتی برای حضور در مراسم احیا، سرویس دهی شبانه در نظر گرفت که ۳۵ هزار شهروند از این خدمات رسانی استفاده کردند.

در شب قدر ۲۳ ماه مبارک رمضان هم سرویس دهی شبانه در خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ مترو از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام شد که ۱۱ هزار مسافر از این سرویس دهی شبانه استفاده کردند.

در هر شب با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ۱۱۵ حرکت به برنامه قطارهای خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ متروی تهران اضافه شد که در اولین شب سرویس دهی در شامگاه روز یکشنبه ۱۳ خردادماه ۹۷ ، ۱۱ هزار مسافر از متروی تهران از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد (دوشنبه ۱۴ خردادماه ۹۷)، استفاده کردند.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه، در مجموع در لیالی قدر امسال ۳۵۰ حرکت فوق العاده به منظور جابجایی شبانه مسافران محترم در متروی تهران صورت گرفت

خبرگزاری ایسنا: ۳۵ هزار نفر در شب‌های قدر امسال از سرویس شبانه خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴ متروی تهران استفاده کردند.

در شب قدر ۲۱ ماه مبارک رمضان هم سرویس دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد در خطوط یک، دو، سه و چهار متروی تهران با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام شد که طی آن ۱۳ هزار مسافر با متروی تهران به مقاصد خود سفر کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *