درگیر شدن ستاره سینما با زورگیر‌ها + زبیدی: امیدوارم پارس جنوبی منحل نشود – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

خبرگزاری خبرآنلاین: حرکت جسورانه بندیکت کامبربچ ستاره انگلیسی سینِما تحسین مردم را برانگیخت. این بازیگر پس از مشاهده گیرافتادن یک دوچرخه‌سوار در چنگ سارقان به کمک او شتافته و با دزدها درگیر شده است
درگیر شدن ستاره سینما با زورگیر‌ها

یکی از نکاتی که توجه هوادران کامبربچ را جلب کرد این بود که محل درگیری در نزدیکی محل زندگی شرلوک هلمز خیالی در لندن قرار دارد.
کامبربچ تا کنون در این باره هیچ اظهارنظری نکرده است. در مطلب منتشر شده در این باره نیز زمان این رویداد مشخص نشده اما به گفته پلیس یک دوچرخه‌سوار چند ماه پیش در مکان یاد شده مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته است.

شرکتی که دوچرخه‌سوار به عنوان پیک در آن کار می‌کرد، پس از انتشار این خبر با انتشار پیامی از حرکت کامبربچ تقدیر کرد.

این بازیگر که با همسرش سوار بر تاکسی بود پس از مشاهده کتک‌خوردن یک دوچرخه‌سوار از ماشین پیاده و با یکی از دزدها درگیر شد. راننده تاکسی که شاهد ماجرا بود به روزنامه «سان» گفت که دزدها ۴ نفر بودند.

خبرگزاری خبرآنلاین: حرکت جسورانه بندیکت کامبربچ ستاره انگلیسی سینِما تحسین مردم را برانگیخت. این بازیگر پس از مشاهده گیرافتادن یک دوچرخه‌سوار در چنگ سارقان به کمک او شتافته و با دزدها درگیر شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: مهدی زبیدی در مورد آخرین وضعیت پارس جنوبی و اینکه باشگاه هنوز قرارداد بازیکنان فصل گذشته را تمدید نکرده است، گفت: باشگاه همچنان مشکل مالی دارد و بازیکنان 50 درصد از قراردادهای فصل گذشته‌شان را دریافت نکرده‌اند
خبرگزاری تسنیم: مهدی زبیدی در مورد آخرین وضعیت پارس جنوبی و اینکه باشگاه هنوز قرارداد بازیکنان فصل گذشته را تمدید نکرده است، گفت: باشگاه همچنان مشکل مالی دارد و بازیکنان 50 درصد از قراردادهای فصل گذشته‌شان را دریافت نکرده‌اند. این در حالی است که اکثر بازیکنان پارس جنوبی در حال حاضر بازیکن آزاد هستند و می‌توانند به تیم‌های دیگر بروند. البته وقتی باشگاه مشکل مالی دارد، طبیعتاً نمی‌تواند بازیکنانش را حفظ کند.

وی با اشاره به وضعیت خودش تصریح کرد: من دوست دارم در پارس جنوبی بمانم، اما مشکلات مالی هنوز برطرف نشده است. این تیم سال قبل پنجم شد و با حفظ بازیکنانش و اضافه شدن چند بازیکن جدید، می‌توانیم مدعی کسب سهمیه آسیا باشیم. چند روز پیش به ما گفتند که صبر کنیم تا طلب‌ها پرداخت شود، ولی این اتفاق رخ نداد. امیدوارم با ادامه این روند حداقل پارس جنوبی منحل نشود.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در پایان اظهار داشت: برای حفظ بازیکنان و جذب بازیکنان جدید نیاز به پول است، ولی متأسفانه باشگاه پارس جنوبی مشکل مالی دارد که امیدوارم این مشکل برطرف شود. من هم هنوز با تیمی مذاکره نکرده‌ام و منتظرم تا ببینم شرایط پارس جنوبی چطور خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *