بیرانوند در آستانه عقد قرارداد با ریزه اسپور + جدال کرواسی و روسیه از دریچه آمار – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

ورزش سه: به نقل از رسانه های ترکیه ای، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول تیم ملی در جام جهانی روسیه بعد از درخشش در این رقابت ها حالا پیشنهادات مختلفی را برای فصل آینده دارد

شنیده شده بیرانوند برای گذراندن تعطیلات، شب گذشته وارد ترکیه شده و احتمال می رود در این سفر به همراه مدیر برنامه اش با مسئولان باشگاه ریزه اسپور پای میز مذاکره بنشیند.

در این گزارش آمده مدیران باشگاه ریزه اسپور برای جذب دروازه بان ۲۵ ساله و ۱۹۴ سانتی متری باشگاه پرسپولیس حاضرند مبلغ ۴۵۰ هزار یورو بپردازند.

رسانه های ترکیه ای با انتشار گزارشی در مورد بیرانوند، به تحلیل عملکرد او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پرداخته اند. مهار ضربه پنالتی کریستین رونالدو مهمترین بخش این گزارش است که آن را عامل کسب تساوی ارزشمند یک بر یک تیم ملی ایران مقابل تیم ملی پرتغال می داند.

ورزش سه: به نقل از رسانه های ترکیه ای، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول تیم ملی در جام جهانی روسیه بعد از درخشش در این رقابت ها حالا پیشنهادات مختلفی را برای فصل آینده دارد. این گلر خرم آبادی که هنوز با پرسپولیس قرارداد دارد، با پیشنهاد ۴۵۰ هزار یورویی از طرف باشگاه ریزه اسپور مواجه شده است.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا گلر پرسپولیسی ها با این تیم ترکیه ای به توافق خواهد رسید یا نه. مسلما با جدایی بیرانوند، سرخپوشان با چالشی جدی درون دروازه برای لیگ هجدهم مواجه خواهند شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2018 جدال تیم‌های کرواسی و روسیه پس از تساوی 2 – 2 در وقت‌های عادی و اضافی، با برتری 4 بر 3 کروات‌ها در ضربات پنالتی خاتمه یافت

کرنر
کرواسی: 8
روسیه: 6

کارت قرمز
کرواسی: صفر
روسیه: صفر

کارت زرد
کرواسی: 4
روسیه: یک

مالکیت توپ
کرواسی: 64 درصد
روسیه: 36 درصد

پاس
کرواسی: 764
روسیه: 404

شوت خارج از چهارچوب
کرواسی: 10
روسیه: 4

شوت بلوکه شده
کرواسی: 4
روسیه: 2

خبرگزاری تسنیم: در آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2018 جدال تیم‌های کرواسی و روسیه پس از تساوی 2 – 2 در وقت‌های عادی و اضافی، با برتری 4 بر 3 کروات‌ها در ضربات پنالتی خاتمه یافت.

آمار این دیدار به شرح زیر است:

شوت داخل چهارچوب
کرواسی: 3
روسیه: 7

آفساید
کرواسی: صفر
روسیه: یک

تیر دروازه
کرواسی: یک
روسیه: صفر

موقعیت‌های گل
کرواسی: 17
روسیه: 13

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *