کیهان: با امید بستن به اروپا وقت تلف نکنید + زوج خط دفاع کرواسی در لیورپول! – آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا

روزنامه کیهان نوشت: با یک مرور کوتاه به راحتی پی می‌بریم که دولت‌های اروپایی دقیقا مشابه رفتار خود در پسابرجام، ظرف دو ماه اخیر نیز سر سوزنی در مقابل کارشکنی‌های آمریکا و محروم شدن ایران از حقوق برجامی خود واکنشی از خود نشان ندادند
اروپا به دفعات ثابت کرده است که با وقت کشی به دنبال استمرار تعلیق اقتصاد ایران و پیاده سازی برجام‌های بعدی(موشکی،منطقه‌ای و…) است. در هفته‌های گذشته موگرینی صراحتا اعلام کرد که عزم ما برای حفظ توافق هسته‌ای، در راستای منافع آمریکاست.

روزنامه کیهان نوشت: با یک مرور کوتاه به راحتی پی می‌بریم که دولت‌های اروپایی دقیقا مشابه رفتار خود در پسابرجام، ظرف دو ماه اخیر نیز سر سوزنی در مقابل کارشکنی‌های آمریکا و محروم شدن ایران از حقوق برجامی خود واکنشی از خود نشان ندادند. از لحن طلبکارانه و دستوری اروپا به ایران برای اجرای یکطرفه تعهدات برجامی علیرغم خروج آمریکا از توافق تا اعلام صریح منافع مشترک با آمریکا و هم نظر بودن در مسائل موشکی و منطقه‌ای با آمریکا از سوی مقامات اروپایی.

در این شرایط باید دید دولت چه خواهد کرد. کشور را چند ماه دیگر معطل بسته خالی اروپایی‌ها می‌کند یا آستین همت بالا زده و با استفاده از ظرفیت‌های فوق‌العاده داخلی، برای حل مشکلات وارد میدان می‌شود

——————-

خبرگزاری میزان: دومایو ویدا عملکرد خوبی در تیم ملی کرواسی از خود به نمایش گذاشت موضوعی که موجب شد تا لیورپول برای جذب این بازیکن اقدام کند
ویدا زوج دیان لاورن در خط دفاعی تیم ملی کرواسی، در ژانویه دیناموزاگرب را به مقصد بشیکتاش با قرارداد 5 ساله ترک کرده و به همین خاطر شرایطش برای انتقال به آنفیلد کمی پیچیده شده است.

خبرگزاری میزان: دومایو ویدا عملکرد خوبی در تیم ملی کرواسی از خود به نمایش گذاشت موضوعی که موجب شد تا لیورپول برای جذب این بازیکن اقدام کند.

در همین راستا گفته می‌شود باشگاه لیورپول از لاورن مدافع خود خواسته تا ویدا را برای حضور در آنفیلد متقاعد کند تا این هافبک ملی‌پوش به خط دفاعی تیم لیورپول اضافه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *